Підвісний елегантний світильник який нагадує пірʼя

- Немає в наявності
- Код: D2040
3 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Така модель подарує вам відчуття затишку завдяки теплому світлу Модель доступна у двох у двох розмірах: 42х20 см та 62х30
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.7 |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 58х15х33 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | D 2040 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 3 925 ₴









