Дизайнерський настінний світильник у латунному каркасі

-15%
- В наявності
- Код: W313
2 395 ₴
2 035,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська модель настінного світильника у латунному каркасі може бути у двох варіаціях: із одним кріпленням та відкритим плафоном або із кріпленням у двох точках та закритим плафоном
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 2 035,75 ₴










