Підвісна люстра-кільце на 27 ламп в флористичних мотивах

- В наявності
- Код: H687/27 WT
5 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тренд в природніх мотивах Сучасна люстра-кільце в корпусі білого кольору в флористичних мотивах на 27/36/45 плафон пелюстку Люстру на 27 ламп рекомендуємо на площу до 18 м кВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Довжина | 78 |
| Діаметр кільця | 40 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 27 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 64х64х27 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | H 686 WT |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 78 |
- Ціна: 5 985 ₴






