Видовжена підвісна люстра у білому каркасі

-20%
- В наявності
- Код: SG30-900L WT
4 615 ₴
3 692 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 195 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 34 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
- Ціна: 3 692 ₴






