Мінімалістичне бра в золотому кольорі з білим плафоном

- Немає в наявності
- Код: G115A/1 SGD
1 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний настінний світильник в корпусі метал золотого кольору з білим матовим плафоном
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 48 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Розмір упаковки | 35х35х19 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 1 595 ₴




