Стельовий світлодіодний світильник срібного кольору

-25%
- В наявності
- Код: DE34/8 CH
6 075 ₴
4 556,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світлодіодний світильник в корпусі метал срібного та золотого кольору на 8 плафонів Ріжок з плафоном має рухливий механізм, що може повертатись на 360° Вбудовані світлодіоди на три колірних режими роботи: теплий, холодний, нейтральний колірний режим Рекомендуємо на площу 14-18 м Кв
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота | 12 |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Хром |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 7 см |
| Розмір упаковки | 51х20х15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | DE 34/8 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 4 556,25 ₴




