Підвісний дизайнерський світильник з об’ємними кулями плафонами

- Немає в наявності
- Код: D049/3
6 565 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія дизайнерських підвісних світильників, що складається з двох моделей з білими об’ємними кулями плафонами, які розміщені на вертикальному корпусі В плафонах вбудований світлодіод, колірний режим 4000К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Потужність, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір упаковки | 95х34х34 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | D 049/3 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 6 565 ₴



