Видовжена люстра із скляними пластинами наче крига

- Немає в наявності
- Код: DE11C
15 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 6 |
| Довжина | 95 |
| Колір корпусу | Мідь (рожеве золото) |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 27 см |
| Розмір упаковки | 126х45х24 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 15 345 ₴









