Сучасна LED люстра у хромованому каркасі

- Немає в наявності
- Код: M2702/600 CH
5 165 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 11 см |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 65х65х11 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | M 2702 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 5 165 ₴










