Світильник з метеликами із вбудованими світлодіодами

- Немає в наявності
- Код: D1201-2
4 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія вишуканих підвісних світлодіодних світильників з метеликами, які наповнять вашу кімнату теплом та затишком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 32 см |
| Потужність, Вт | 17 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 39х35х19 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | D 1201 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 4 275 ₴




