Підвісний/стельовий світильник з білими плафонами

- В наявності
- Код: AOC9/3 GD
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник в корпусі метал кольору латунь з мінімалістичними білими матовими плафонами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 51х31х20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 2 195 ₴










