Дизайнерська LED люстра з фактурним склом у золотому каркасі

-20%
- В наявності
- Код: SA42-800 GD
12 225 ₴
9 780 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська LED люстра з фактурним склом з фурнітурою хром Модель доступна у двох кольорах каркасу: золото або хром А також у двох розмірах: 60 см та 80 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3.7 |
| Висота | 11 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 45х45х18 см |
| Серія | SA 42 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 9 780 ₴






