Дизайнерська LED люстра з фактурним склом

-5%
- В наявності
- Код: SA42-600 BK
7 435 ₴
7 063,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська LED люстра з фактурним склом з фурнітурою хром Модель доступна у двох кольорах каркасу: золото або хром А також у двох розмірах: 60 см та 80 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3.7 |
| Висота | 11 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 45х45х18 см |
| Серія | SA 42 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 063,25 ₴








