Підвісна люстра у видовженному корпусі з монетками

- Немає в наявності
- Код: MD6014-L1000
12 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісного світильника, що створена завдяки густим монетками з алюмінію в золотому або хромованому кольорі корпусу Рекомендуємо на площу до 25 м кВ (без додаткових джерел світла)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 6 |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 13 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 111х62х34.5 |
| Серія | MD 6012 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 47 |
- Ціна: 12 925 ₴







