Сучасна люстра з густими монетками в золотому кольорі корпусу

-15%
- В наявності
- Код: MD6012-600 GD
9 895 ₴
8 410,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісного світильника, що створена завдяки густим монетками з алюмінію в золотому кольорі корпусу Модель є в двох розмірах в заокругленій формі: 65 см та 85 см, а також у видовженій - 100 см Рекомендуємо 65 см на площу до 18 м кВ, 85 см до 22 м кВ (без додаткових джерел світла)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.6 |
| Висота | 20 |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 61х61х25 см |
| Серія | MD 6012 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 8 410,75 ₴





