Бра в золотистому корпусі у вигляді гілочок з пелюстками

-10%
- В наявності
- Код: WB8009-4 GD
2 575 ₴
2 317,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра в золотистому корпусі у вигляді гілочок з пелюстками
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 38х38х18 см |
| Серія | Y 28 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 2 317,50 ₴



