Сучасний підвісний світильник з пластинами з матового та прозорого скла

- Немає в наявності
- Код: Y28/600 GD
15 965 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний підвісний світильник в золотистому кольорі корпусу діаметром 60 см з каскадними пластинами з матового та прозорого скла В серії до люстри є бра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 8 |
| Висота | 40 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір упаковки | 65х65х35 см |
| Серія | Y 28 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 15 965 ₴




