Люстра в стилі Серпента в золотистому корпусі

- Немає в наявності
- Код: MD9005 GD
21 225 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Концепція дизайну світильника формується з трьох складових: натхнення природою, органічність форм, та натуральної досконалості Люстра в золотистому корпусі представлена у двох діаметрах : 80 см та 100 см, а також у видовженому корпусі довжиною 150 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 9.5 |
| Висота | 40 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір упаковки | 102х102х42 см |
| Серія | MD 9005 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 21 225 ₴






