Підвісний світильник в золотистому корпусі з пластинами з комбінованого скла

-15%
- В наявності
- Код: Y09/L600 GD
8 415 ₴
7 152,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія світильників в золотистому кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла: - діаметром 60/80 см - бра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 8 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір упаковки | 86х86х35 см |
| Серія | Y 09 GD |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 152,75 ₴






