Люстра з підвісними об’ємними скляними елементами димчастого кольору

-10%
- В наявності
- Код: Y03CH+GR
12 385 ₴
11 146,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іноді природа здатна дивувати своїми формами, лініями, об’ємами, як і ця люстра, що перейняла на себе складні, але водночас зачаровуючі природні мотиви Люстра з підвісними, об’ємними скляними елементами димчастого кольору, що каскадно розмістились на хромованому корпусі діаметром 60 або 80 см Рекомендуємо на площу 14-20 м кВ (+ додаткові джерела світла)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 8 |
| Висота | 70 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Графіт |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 250 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 76х76х49 см |
| Серія | Y 03 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 11 146,50 ₴








