Бра в срібному кольорі з комбінованими пластинами

-15%
- В наявності
- Код: YG28 CH
2 395 ₴
2 035,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія світильників в золотистому або срібному кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла: - діаметром 60/80 см - в видовженому корпусі 120 см - бра
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 45х30х30 см |
| Серія | Y 09 CH |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 2 035,75 ₴



