Видовжений світильник в срібному кольорі з каскадними пластинами

-15%
- В наявності
- Код: Y08/L1200 CH
12 315 ₴
10 467,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія світильників в золотистому або срібному кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла: - діаметром 60/80 см - в видовженому корпусі 120см - бра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 15 |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір упаковки | 150х65х35 см |
| Серія | Y 09 CH |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 10 467,80 ₴



