Підвісна люстра з імітацією флористичних мотивів в корпусі срібного кольору

- Немає в наявності
- Код: MD9086 CH
9 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна підвісна люстра, з серії світильників з імітацією флористичних мотивів, в корпусі золотого або срібного кольору з видовженими підвісними гілочками, на яких розміщені скляні матові монетки Рекомендуємо на площу до 22 м кВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 11 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 195 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 61х61х25 см |
| Серія | 701 CH |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 9 775 ₴









