Підвісна люстра з корпусом у вигляді коріння дерева з каскадними пластинами

- Немає в наявності
- Код: MD6005 GD
20 605 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісного світильника у заокругленому корпусі золотистого кольору у вигляді коріння дерева з каскадними пластинами з матового скла Модель доступна в двох діаметрах : 60 см та 80 см Рекомендуємо 60 см на площу до 16-22 м Кв,80 см до 25 м Кв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 12.5 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 195 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 61х61х25 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 20 605 ₴










