Неймовірне бра з звисаючими ланцюжками

- Немає в наявності
- Код: SA32
3 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.2 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 31х31х28 см |
| Серія | Sa 31 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 23 |
- Ціна: 3 695 ₴










