Люстра в корпусі латунь на 6 видовжених унікальних плафонів

-20%
- В наявності
- Код: YG8003/6A GR
3 885 ₴
3 108 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія світильників на 6/4/2 лампи з видовженим плафоном двох кольорів: графіт та янтар Ріжки виходять з однієї спільної чаші, в якій з’єднані три ріжки по два плафони
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 35 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір упаковки | 54х34х18 см |
| Серія | YG 8003 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 3 108 ₴





