Люстра в корпусі метал кольору латунь з прозорими скляними дисками

- Немає в наявності
- Код: MD2003
7 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана модель в корпусі метал кольору латунь з прозорими скляними дисками, що мають унікальний, довершений вигляд В серії представлені люстра в двох розмірах: на 4 лампи (цоколь G9), на 6 ламп (цоколь Е14) та бра
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5 |
| Висота | 46 |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 56 см |
| Мінімальна висота | 46 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 43х43х43 см |
| Серія | MD 2003 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 7 825 ₴









