Бра з прозорими скляними дисками

- Немає в наявності
- Код: MB2003-2
3 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана модель в корпусі метал кольору латунь з прозорими скляними дисками, що мають унікальний, довершений вигляд В серії представлені люстра та бра
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Довжина | 33 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 22x9 см |
| Розмір упаковки | 45х35х18 см |
| Серія | MD 2003 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 31 |
- Ціна: 3 325 ₴





