Бра з білим матовим плафоном в корпусі метал латунь

- Немає в наявності
- Код: W177/150
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра з білим матовим плафоном в корпусі метал кольору латунь
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Довжина | 27 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір упаковки | 36х25х25 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 695 ₴










