Сучасна модель бра Eclipse wall з мармуровим камінням

-15%
- В наявності
- Код: WA221-240
3 385 ₴
2 877,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель настінного світильника, який стане справжньою родзинкою у вашій кімнаті Металевий корпус золотого кольору в поєднані з розкішним мармуром виглядає дуже стильно!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Довжина | 24 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Мрамор |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Розмір упаковки | 30х30х12.5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 24 |
- Ціна: 2 877,25 ₴








