Бра у формі ріжка в дерев’яному корпусі зі скляним матовим плафоном

- Немає в наявності
- Код: WNO302/1
1 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краса в простоті Для прихильників скандинавського стилю пропонуємо мінімалістичне бра у формі ріжка в дерев’яному корпусі зі скляним матовим плафоном
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Довжина | 35 |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 18х5 см |
| Розмір плафона | 27 см |
| Розмір упаковки | 38х31х22 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 1 895 ₴







