Бра з основою з натурального дуба

- Немає в наявності
- Код: WNO301/1
1 265 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра матиме гарний вигляд у сучасних інтер'єрах Основа освітлювального приладу виготовлена з натурального дерева (дуба), а плафон - з матового білого скла.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 16 |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 13х10 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Розмір упаковки | 26х25х16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 1 265 ₴









