Дизайнерська люстра із прозорими скляними пластинами

-25%
- В наявності
- Код: D1522-600
13 355 ₴
10 016,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель доступна у трьох розмірах: 60 см, 80 см та 100 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 104х104х12 см |
| Серія | d 1522 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 10 016,20 ₴










