Біла люстра із поворотними гілочками на 12 плафонів

-5%
- В наявності
- Код: K21/12 WT+CL new
5 235 ₴
4 973,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель стельової плафонної люстри доступна у комплектації на 9 (діаметр 98 см) та 12 (діаметр 115 см) плафонів у білому металевому корпусі із латунною фурнітурою. Перевагою цієї моделі є поворотні ріжки (гілочки з плафонами), що дозволяє модифікувати люстру під потреби приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 60 |
| Довжина | 115 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фурнітури | латунь |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 60 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | K21 WT |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 115 |
- Ціна: 4 973,25 ₴



