Повітряний підвіс в корпусі золото з парою білосніжних птахів

- Немає в наявності
- Код: H686/9 GD FR
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжний, повітряний підвіс з парою білосніжних птахів Композицію з двох підвісів рекомендуємо на площу 10-12 м кВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 35 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 9х7 см |
| Розмір упаковки | 35х35х30 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | H 686 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 2 195 ₴






