Стельова люстра з прозорим кришталем

- Немає в наявності
- Код: SA44
11 455 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 6 |
| Висота | 12 |
| Довжина | 58 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Мінімальна висота | 12 см |
| Потужність, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 62 см |
| Розмір упаковки | 68х61х18 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SA 44 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 52 |
- Ціна: 11 455 ₴





