Підвісний світильник з кришталевими камінчиками в золотому корпусі

- Немає в наявності
- Код: JU03
3 385 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішний підвісний світильник , що рясно оздоблений кришталевими камінчиками з «павутинкою» в золотому корпусі Особливістю світильника є вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле-нейтральне-холодне світло )
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Довжина | 17 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 220 см |
| Мінімальна висота | 26 см |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 31х31х10 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 3 385 ₴










