Підвісний видовжений світильник хром з скляними закрученими підвісами

-15%
- В наявності
- Код: MD9015-1200-15P CH
13 645 ₴
11 598,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велична та могутня! Справдня прикраса стелі Модель підвісного світильника в корпусі метал кольору хром з скляними видовженими підвісами закрученої форми Люстра представлена у заокругленій формі в діаметрі 60 см та 80 см, а також у видовженій формі довжиною 120 см
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 11 |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 13 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Розмір упаковки | 120х60х28 см |
| Серія | MD 9014 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 11 598,20 ₴




