Підвісний світильник в кольорі хром з скляними закрученими підвісами

-15%
- В наявності
- Код: MD9014-600-8P CH
11 435 ₴
9 719,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велична та могутня! Справдня прикраса стелі Модель підвісного світильника в корпусі метал кольору хром з скляними видовженими підвісами закрученої форми Люстра представлена у заокругленій формі в діаметрі 60 см та 80 см, а також у видовженій формі довжиною 120 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Цоколь | G9 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 13 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Серія | MD 9014 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 61х61х25 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Вага (кг) | 11 |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 9 719,75 ₴




