Дизайнерське бра в чорному кольорі з кришталевими пластинами

-10%
- В наявності
- Код: MB2008 B
2 295 ₴
2 065,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна серія люстр + бра в чорному кольорі корпусу з криштелевими видовженими камінчиками
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Довжина | 23 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір упаковки | 31,6х29х22 см |
| Серія | MD 2008 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 2 065,50 ₴


