Люстра в чорному кольорі видовженого корпусу з видовженими камінчиками

-25%
- В наявності
- Код: MD2008-B L
10 905 ₴
8 178,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна серія люстр + бра в чорному кольорі корпусу з криштелевими видовженими камінчиками Світильник є в двох діаметрах у заокругленій формі та у видовженій формі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7.8 |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 83 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 53х6 см |
| Розмір упаковки | 88х48х21 см |
| Серія | MD 2008 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 38 |
- Ціна: 8 178,75 ₴



