Сучасний світильник з регулюючими ріжками з плафоном з подвійного скла

-15%
- В наявності
- Код: HO3/20 AB
6 075 ₴
5 163,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний світильник з рухливими, регулюючими ріжками з плафоном з подвійного скла: прозорого та білого матового всередині Модель доступна в двох кольорах корпусу: чорний та латунь на 20 ламп Ріжок на 2 плафони має регулюючий механізм, цоколь G9 (для світлодіодної, енергозберігаючої лампочки) В комплекті лампочки 3 Вт Рекомендуємо на площу 20-30 м кВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 20 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 90х31х26 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 5 163,75 ₴






