Люстра в видовженому білому корпусі з прозорими плафонами

-20%
- В наявності
- Код: CA15-10
6 505 ₴
5 204 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нестандартна стельова модель в видовженому корпусі білого кольору з прозорими плафонами bubble декількох діаметрів Комплектація без ламп
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.7 |
| Висота | 120 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 35 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір упаковки | 95х41х21 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 5 204 ₴









