Люстра в золотистому корпусі на 3 мініатюрних білих матових плафони

-10%
- В наявності
- Код: YG8014-3C GD
1 945 ₴
1 750,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний світильник в видовженому вертикальному золотистому корпусі на 3 білих плафони
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 68 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 57х34х19 см |
| Серія | YG 8014 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 36 |
- Ціна: 1 750,50 ₴




