Лінійний настінний світильник зі спотом та матовим плафоном

- В наявності
- Код: G5703/800 AB
3 865 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжений лінійний настінний світильник із регулюючим спотом та білим матовим плафоном у кольорі корпусу - латунь
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Розмір монтажної планки | 80 см |
| Розмір плафона | 14х6 см |
| Серія | G 5703-800 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 3 865 ₴






