Бра з фактурного золотистого корпусу з чіткими трубками

- Немає в наявності
- Код: B031-1
3 365 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 42 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 2 |
| Розмір монтажної планки | 27 см |
| Розмір плафона | 24 см |
| Розмір упаковки | 47х22х16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 3 365 ₴






