LED люстра у чорному каркасі

-25%
- В наявності
- Код: SGA18-600 BK
7 805 ₴
5 853,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна світлодіодна люстра на 3 світлових режими Модель доступна у двох діаметрах: 60 ат 80 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Висота | 8 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 13 см |
| Потужність, Вт | 77 w |
| Розмір монтажної планки | 17х17 |
| Розмір упаковки | 85х85х15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 5 853,75 ₴








