Світильник в стилі лофт з корпусом решіткою

- В наявності
- Код: 12391/1
805 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова модель світильника в стилі Лофт в двох кольорах плафону
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 16 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 26 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 805 ₴





