Світильник без плафонів на 8 патронів з цоколем Е27 в корпусі латунь

- В наявності
- Код: MD2011/8
4 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний світильник без плафонів, в корпусі метал кольору латунь на 8 патронів з цоколем Е27 Корпус світильника має регулюючий механізм ріжків, що повертаються по осі на 360°, та мають можливість змінювати кут нахилу ріжка вверх та вниз Комплектація без лампочок Лампочки підбираються індивідуально: світлодіодна енергозберігаюча біла матова, або світлодіодна енергозберігаюча скляна прозора
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 92х19х15 см |
| Серія | MD 2011 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 74 |
- Ціна: 4 315 ₴







