Серія сучасних світильників в корпусі латунь з фурнітурою чорного кольору

-15%
- В наявності
- Код: J1811 LED
3 095 ₴
2 630,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія сучасних підвісних світильників в корпусі метал кольору латунь з декоративними кружечками чорного кольору Світильники доступні в декількох формах корпусу : у формі квадрату/бочки та тарілки
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Довжина | 10 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, Вт | 23 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 15х15х30 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Тип | D |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 2 630,75 ₴







